top of page

S.S.S

 • Neden iglo Dergiye Katılmalıyım?
  iglo Dergi topluluğu olarak bizler; sanat, kültür, sinema, edebiyat, tarih ve sosyal bilimler alanında araştırmayı, yazmayı, öğrenmeyi seven gönüllü bir topluluğuz. Ayrıca iglo Dergi olarak bir topluluktan öteye geçmeyi, gerekli alanlarda değişime öncü olmayı hedeflemekteyiz. Katılımcılarımızla birlikte her zaman öğrenen ve öğreten bir yapı olarak sizlerle birlikte olmaktan gurur duyarız.
 • İçerik Yazarı Kimdir?
  İçerik Yazarı, içerik pazarlamanın yazınsal organlarında görev alan kişidir. Bu yazarlar, hedef kitle için bilgilendirici, merak uyandırıcı, samimi ve markaya duyulan güveni artıracak nitelikte içerikler kaleme alarak marka imajını güçlendirmeyi hedefler. Ayrıca iglo Dergi web sitesinde içerik üretimi sağlayan yazarlarımızın dergideki rolüdür. Ekibimize katılan arkadaşlarımızdan; katılım süresince 20 günde bir yazı rica etmekteyiz. Fakat bu yazı süresi elbette zorunlu bir süre değildir. Uzun süre yazı göndermeyen yazarlarımıza ise hatırlatmalarda bulunabiliriz.
 • Yazılarım Telifle Korunur Mu?
  Site içerisinde yayınlanan bütün yazılar, iglo Dergi adına DMCA tarafından korunmaktadır. Bu nedenle iglo Dergi'de yayınlanan bir yazı; farklı platform veya sitelerde kullanıma karşı her daim hem bizler hem de hukuki bir yapı tarafından korunmaktadır.
 • iglo Dergi'de İçerik Üretebileceğim Konular Nelerdir?
  Dergimizde; edebiyat, sinema, kültür sanat, müzik, sosyal bilimler, tarih, gündem gibi konularda içerikler üretmekteyiz. Bu içerikleri istediğiniz türde yazabilirsiniz. Sosyal medyamıza katılmak isterseniz de yine aynı kategorilerde gönderiler, storyler, reels içerikler oluşturabilirsiniz. İçerik üretimi konusunda yayın ilkelerimiz ölçüsünde son derece bağımsız ve serbest olduğunuzu belirtmek isteriz.
bottom of page